TÜM AKUSTİK İHTİYAÇLARINIZA YÖNELİK PROFESYONEL ÇÖZÜMLER TÜRKİYE'NİN HER YERİNE MALZEME SATIŞI

Akustik Sünger
Yanmaz Akustik Süngerler

Yanmaz Akustik Sünger

Yanmaz akustik süngerler poliüretan adı verilen maddeden üretilir. Üretimi sırasında yanmazlık özelliği kazandırılır. Uğultu, çınlama, eko, yankılanma gibi ses problemlerinin giderilmesinde rol oynar. Yüzeyinde açık gözenekler bulunmaktadır. Bu sayede sesleri emerek daha kaliteli bir hale getirir. Yüksek ses yutum katsayısına sahiptir. Yanmaya karşı dirençli, ateşle temas ederse erimez. Ses yutum performansı yüksek olan bu sünger, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz ve uzun ömürlüdür.

Akustik Ses Yalıtımı

İki akustik süngerin arasına ağır ses bariyeri koyularak seslerin geçiş kaybına uğraması sağlanır. Akustik yalıtım performansı üst düzeydir. Ses sorunlarının çözümlenmesi gereken mekanlarda tavan ve duvarlara uygulanarak istenilen seviyeye gelmesine olanak sağlar. Akustik özellikte olması nedeniyle seslerin yüksek kalitede anlaşılabilmesi için performans sergiler.

Yanmaz Akustik Sünger Uygulaması

Yanmaz akustik süngerler farklı kalınlıklarda, yoğunluklarda ve formlarda üretilmektedir. Gürültülerin yoğun olduğu mekanlarda bariyerli modeli ve ses kesici diğer süngerler ile birlikte uygulanabilir. Akustik çözümlemede kullanılabilecek üst düzey bir malzemedir. Uygulaması yapıştırma işlemi ile gerçekleştirilir. Özel solid bazlı yapıştırıcısı bulunan yanmaz süngerler, bir rulo yardımıyla yapıştırıcının sürülmesinden sonra uygulanır. Yanmaz süngerler nemden etkilenmez ve küf tutmaz. Uzun ömürlüdür. Yanmazlık standartlarına uygun üretilen ve kalite belgesine sahip olan akustik ses yalıtım süngerleridir.

Ses Yalıtım Süngeri Uygulama