Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Yanmaz akustik ses yalıtım süngeri nelerdir ? nasıl uygulanır ? fiyatları nelerdir ?

Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun & pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve ses yalıtımında yüksek performans gösterirler. İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadır. Yanmaz süngerler genellikle üzerine bir uygulama yapılmayacak bölgelerde ses emilimi sağlaması için kullanılır.

YANMAZ PİRAMİT SÜNGER
Yanmaz akustik piramit sünger ürünümüz birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup yanmazlık özelliği nedeniyle çokça tercih edilen bir akustik yalıtım malzemesidir.
akustik yanmaz piramit süngeri
YANMAZ YUMURTA SÜNGER
Yanmaz yumurta süngerler ses yalıtımı ve izolasyonu uygulamalarında mekandaki oluşan yankı problemine son vermek ve gürültü diye adlandırdığımız rahatsız edici sesi ortadan kaldırmak için kullanılır. 
yanmaz akustik yumurta sünger m2 fiyatları
YANMAZ LABİRENT SÜNGER
Labirent desenli sünger, akustik ve yanmaz süngerler çeşitlerindendir. Birinci sınıf ham madde ile üretilir. Seslerin düzenlenmesi ve kaliteli bir şekilde aktarılmasını sağlamaktadır.
akustik yanmaz labirent sünger m2 fiyatları
YANMAZ SPESİYAL SÜNGER
Akustik spesiyal sünger, akustik ses sorunlarını çözmeniz için size en ekonomik fırsatı sunmaktadır. Üstün ses yutum katsayısı, yanmazlık özelliği ile fiyat performansı iyidir.
akustik yanmaz special ses yalıtım süngeri

Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngeri Nelerdir ?

Yanmaz akustik ses yalıtım süngeri; yüzey yapılarının yumurta, piramit, labirent formlarına dönüştürülerek akustik performansları arttırılır. Gürültü ihtiva eden tüm ortamlarda akustik düzenleme amaçlı, jeneratör, kompresör kabinlerinde sanayi makinelerinin kabinlerinde, havalandırma kanallarında ses sönümleyici olarak kullanılırlar. Otomotiv ve beyaz eşya sektöründe motor seslerinin yalıtımında kullanılırlar.

Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Yanmaz Akustik Labirent Sünger Fiyatları

Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngeri Nerede Kullanılır ?

Havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jeneratör, Tekne Yalıtımı , Yat Motoru Ses İzolasyonu, kompresör kabinlerinde, kısacası ses yalıtımı gereken her noktada, disko, restoran, sinema, konser, toplantı salonları gibi akustik çözüm gereken alanlarda kullanılmaktadır. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz.

yanmaz akustik ses yalıtım süngerleri

yanmaz akustik ses yalıtım süngerleri m2 fiyatları

akustik yanmaz ses yalıtım süngerleri m2 fiyatları

akustik yanmaz sünger uygulamaları