Ses Yalıtımı Sünger

ses yalıtım süngerleri

Ses yalıtımı sünger; mükemmel ses yutma özelliği sayesinde ortamdaki sesin, dengeli biçimde emilmesini sağlar. Yanmaz Sünger Küf tutmaz nemden etkilenmez. Ortamdaki akustiği sağlayarak yankılanmayı engeller. Özel fırınlarda yüksek derecelerde reaksiyondan geçirilerek yanmazlık kazandırılan bu ürün, ayrıca dış yüzeyine ince homojen filim tabakası kaplanarak yağ çekme özelliği ortadan kaldırılmıştır. Farklı desenlerde yoğunluk ve kalınlıklarda üretilen akustik süngerlerin Piramit, Yumurta, Labirent, Spesiyal ve Düz formlarda desenleri mevcuttur.

Ses Yalıtımı Süngerler

Çift akustik sünger arasına, doğal kauçuk bariyer yerleştirilerek iletkenliği minimize edilmiş bu izolasyon süngerleri, kirlenmeye ( yağ , toz ) alüminyum folyolar ile kaplanmaktadır. Ses yalıtım değerlerine paralel olarak ürün güçlendirilmektedir. Profesyonel bir yat marine yalıtım ürünü olup yüksek ses yutum değerlerine sahiptir. Ses yalıtımın kalitesini iletkenliği düşürmeye yarayan kauçuk ses yalıtım bariyeri kullanarak sağlanmaktadır.

ses yalıtım süngerler

Kurşunlu Akustik Yanmaz Süngerler

Rebonded Bondex Sünger

Fire süngerlerin kırpılarak geri dönüşümünden oluşan rebonded bondex yüksek yoğunluğu sayesinde uygulama yapılan alanda iyi bir ses yutucu ve belli miktarda titreşim sönümleme özelliğine sahiptir. Ürünlerimiz TUV Kalite sertifikalı olup, Avrupa’dan ithaldir.

Ses yalıtımı süngerler; Sesi en iyi yutabilen yalıtım malzemelerinden biri olan echobone bondeks süngerpan özellikle akustik düzenlemelerde kullanılır. EN ISO standartlarına göre %60 – %80 değerleri arasında ses yalıtımı sağlar. Ses yalıtımı ve izolasyonuna ihtiyaç duyulan her türlü tavan duvar ve zemin ses yalıtımında başka titreşim giderici ve iletken olmayan ses yalıtım malzemeleri ile birlikte kullanılmaktadır.

Bariyerli Süngerpan Fiyatları

BONDEX SÜNGER

Bass Trap Sünger

Ses yalıtımı süngerler; Bass Trap köşe bass tuzağı olarak adlandırılan süngerler, ortamda dalgalan alçak ve yüksek frekans seslerin dağılımında mükemmel derecede bass frekansı ayarlar. Aynı zamanda basstrap köşe süngerleri sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar. Basstrap köşe tuzak süngerlerini evinizde, ofislerde, müzik odalarında, ev sinema odanızda’da kullanabilirsiniz, kendinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz uygulaması kolaydır.

Basstrap

Düz Bass trap Sünger

Vicoustic Flexi A50

Vicoustic Flexi panel a50 kare süngerler tasarımının getirdiği benzersiz bir özelliği sayesinde yan yana uygulandığında ek yerleri kesinlikle görünmemektedir. Bu sayede ek yerlerinin içinden kabloları rahatlıkla geçirebilirsiniz. İstenilen renkte özel üretim yapılabilmektedir. Genellikle bu tür kayıt veya yayın stüdyoları gibi odalarda uygulanan, panel cazip bir fiyata, piyasadaki en iyi akustik sünger çözümlerden birini sağlar.

Vicoustic Flexi A50 Sünger

Vicoustic Flexi Sünger

Kadife Kaplı Sünger

Dekoratif görüntüye sahip tekno touch akustik süngerler ortamdaki eko, yankı gibi ses problemlerine çözüm sunmaktadır. Ses yalıtım süngerlerini ve akustik süngerlerin üzerini akustik kadife kumaş ile kaplıyoruz. Ses yutum değeri yüksek olup ofis ve evleriniz için vazgeçilmeziniz olacak.

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Süngerler