Piramit Sünger

piramit sünger

Piramit sünger mineral bazlı yanmazlık katkısı emprenye edilmiş açık gözenekli ve yanmaya karşı dayanıklı akustik piramit akustik sünger özel makineler yardımıyla şekil verilerek oluşturulur. Esnektir ve kolay uygulanabilir sprey boya ile yüzeyi boyanabilir. Yanmaz Akustik Piramit Sünger I.Sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir.

Akustik piramit sünger

Dekoratif Akustik Piramit Sünger

Basotect piramit sünger

Yanmaz Piramit Akustik Sünger Özellikleri

50cm x 50cm ve 100cm x 100cm ebatlarında mevcut. 4cm, 5cm ve 7cm kalınlıklarına sahip
Poliüretan ham maddesinden elde edilir.
Kendinden yapışkanlı üretilebilir.
piramit sünger Siyah renkte, yanıcı olanı ise antrasit renkte üretilir. Ortamı renklendirmek istenirseniz yüzeyine flok kaplama yapmaktayız.
Malzeme esnek olduğu için uygulaması kolaylıkla yapılır.
Fazla veya eksik kalan kısımlar için maket bıçağı ile kolaylıkla şekillendirilir.

Kendinden Yapışkanlı Yalıtım Malzemesi piramit sünger

bariyerli yapışkanlı piramit sünger piramit sünger

Tek başına kullanıldığında üstün ses yalıtımı sağlamazlar kullanım amaçları da istenmeyen sesleri kesmek değil akustik piramit sünger düzenleme sağlamaktır. Piramit akustik sünger fiyatları malzemenin yoğunluğu ve kalınlığına göre yükseliş gösterir. Ses emici ve akustik düzenleyici özelliktedirler. Kullanım alanları çok geniştir.

Akustik Piramit Yanmaz Sünger Kullanım Alanları

Stüdyo, Müzik odası, Kayıt Odası, Enstrüman odası gibi akustik mekanlarda kullanılırlar. Ortamdaki ses performansını arttırmak adına ses sorunlarından arınmak için bire bir üretilmiştir. Piramit yanmaz sünger akustik süngerler arasında en çok tercih edilen modeldir. Yüksek yoğunluk ve kalınlık ses geçirme oranını düşürecektir.

Akustik Sünger Ses Yalıtımı piramit sünger

Yanmaz Piramit Sünger Ses Yalıtımı piramit sünger

Ağır Kurşun Bariyerli Piramit Akustik Sünger

Akustik ses yalıtımı ve ses izolasyonunda gerçekten etkilidir bir performans alınması isteniyorsa bunun için ağır kurşun bariyerli akustik piramit sünger kullanmakta fayda vardır. Epdm ses yalıtım bariyeri ses geçirgenliği çok düşük bir özel ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir. Bariyerli piramit sünger modellerinin kullanılma sebebi üstün ses izolasyonu ve akustik ortam sağlamaktır.

bariyerli akustik piramit sünger m2 fiyatları

bariyerli akustik piramit sünger