Otel Odası Ses Yalıtımı

otel odası ses yalıtım

OTEL ODASI SES YALITIMI UYGULAMALARI; Bilimsel ve teknolojik gelişmeler sonucu toplum hayatında ortaya çıkan gürültü sorunu, ülkemizde de giderek önem kazanmaya başlamıştır. Otel konforunun ayrılmaz bir parçası olan gürültü kontrolü için Tekno Foam çözümler üretmektedir.

Otel gibi tesislerde, otel odalarındaki sesin en az seviyeye indirilmesi için odanın ses izolasyonun sağlanması gerekmektedir. Otel müşterilerinin rahatı ve konforu için ses yalıtım uygulaması yapılarak bu konfor ve rahatlık sağlanabilir.

otel odası ses yalıtımı

otel odası ses yalıtımı

Otel Odası Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Otel odalarında hem dekoratif hem ses emici akustik kumaş kaplama paneller kullanılabilir. Kapılar için özel akustik kapı üretimi satışı ve uygulaması da yapmaktayız. Zeminde alt kata giden sesleri engellemek için kauçuk tabanlı halı veya parke altı mantarlı kauçuk levha kullanılabilir. Duvarlara izolasyon sağlamak için alçıpan arkasına süngerpan kullanarak veya ses kesici süngerpan kullanıp üzerine akustik malzeme kullanıp ses izolasyonu da sağlanabilir. Oluşan ses frekansına uygun ses izolasyon çalışmalarımız mevcuttur.

otel odası ses yalıtımı

otel odası ses yalıtımı

Otel Odası Ses Yalıtımı Fiyatları

Otellerde bar mekanlarında, yemekhanesinde veya spor salonu gibi müşterilerin aktivitelerini rahatlıkla yapabilecekleri ortamlarda alan hacmine uygun malzeme ve uygulama fiyatı verilmektedir. Projenize uygun özel fiyat teklif çalışmaları yapmaktayız.

otel odası ses yalıtımı

otel odası ses yalıtımı