Ofis Ses Yalıtımı

ofis ses yalıtımı

Ofis ses yalıtımı günümüzde ofis ve iş yerlerinizde ses yalıtımı uygulamaları çok önem kazanmıştır. Bunun nedeni gürültü ve sesin insan dikkatini dağıtması iş sağlını ve psikolojisini, işin kalitesini düşürmesidir. Bu yüzden ses izolasyonu ürünlerinin kullanımı sizleri bu konuda performans artışıyla birlikte huzurlu bir ortamda çalışma imkanı sunacaktır. Sesin ölçeği ne olursa olsun kobi ve kurumsal firma ofisleri çalışanlarını daha verimli ve performanslı olmaları için ses yalıtımı ile içeri giren dış ortam gürültüsünün azaltılması gereklidir. Ofis ses yalıtımı konusunda Bbize ulaşın.

Akustik Ofis Telefon Görüşme Kabini

Akustik Ofis Telefon Görüşme Kabini

Ofis Ses Yalıtımı Malzemeleri

Ofisler açık ve kapalı olmak üzere 2 çeşit olduğu için farklı malzeme seçimi yapılabilir. Açık ofislerde telefon görüşme kabini, akustik toplantı odası modülü kabini, masa kabini, akustik ahşap panel, tavan kaplama paneli vb. birçok ürünle akustik ses yalıtımı sağlanabilir. Aynı malzemeleri kapalı ofislerde de kullanmak mümkün ancak açık ofislerde oda kavramı olmadığı için kabin ve modülleri tercih edebilirsiniz. Zeminde karo ve akustik kauçuk tabanlı halı kullanılabilir. Farklı model ve renklerle ofisinize ayrı bir tasarım sağlanabilir.

Ofis Ses Yalıtımı

Ofis Akustik Ses İzolasyonu

Ofis Ses Yalıtım Süngerleri

Ofislerde kullanılan akustik ve diğer ses kesici ses yalıtım süngerleri ortam hacim akustiğini bozmayacak düzeyde olan ve diğer ortamlardan gelen ve içeriden dışarıya giden seslerin engellenmesinde önlem olarak alınabilecek en kaliteli ürünlerdir.

 Ofis Ses İzolasyonu

Ofis Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ofis Masa Bölücü Panel Paravan

Akustik Ofis Malzemeleri