Kauçuk Mantar Levha Şilte

mantarlı kauçuk

Kauçuk mantar levha şilte katkılı mantar levhalar ısı ve zemin ses yalıtımı uygulamalarında kullanılan ses yalıtım malzemeleridir. Parke kullanıyorsanız veya akustik halı tercih edecekseniz darbe ve ayak seslerinin titreşim dalgalarının yayılmasını engelleyerek alt kata giden istenmeyen titreşimli sesleri engeller. Ancak konuşma müzik sesi gibi gürültü diye adlandırdığımız ses olayı için Kauçuk Mantar Levha Şilte beraberinde farklı ses izolasyon malzemesi kullanmalısınız.

Mantarlı Kauçuk Levha Fiyatları

Mantarlı Kauçuk Levha

Kauçuk Mantar Levha Teknik Özellikleri

Levhamız yumurta viyol formda 4mm ve 6mm kalınlıklarında üretilir.
4mm olan 1 metre ye 30 metre rulo
6mm olanı da 1m ye 15 ve 30 metre olarak rulo halinde bulunur.
Yoğunluk : 450 – 5500 arası

Mantar Levha Fiyatları

Mantarlı Kauçuk Levha

Kauçuk Mantar Levha Şilte Fiyatları

İstenilen metraja göre uygun fiyatlandırma yapılır. Kalınlık ve uzunluk için ayrı fiyat almanız gerektiği için doğru bilgiyi iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşıp alabilirsiniz.

Evinizde alt kata giden titreşimli sesleri engellemek için zemin ses yalıtımı yapmaktayız. Bunun haricinde farklı herhangi bir alanda uygun malzeme belirlenmesi içinde yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Malzeme uygulamasını yapabilmeniz için rulo fırça ve solid sıvı yapıştırıcı gerekmektedir. Yapıştırıcı zemine sürülür ardından kauçuk mantar levha şilte serilir.

Parke Altı Ses Yalıtım Malzemesi

Parke Altı Ses İzolasyon Malzemesi