Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

çağrı merkezi ses yalıtımı

Çağrı Merkezi – Call Center Ses Yalıtımı ve Ses İzolasyonu Uygulamaları

Call Center Çağrı merkezlerinde ses yalıtımı uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik, gürültüden kaynaklı baş ağrısı gibi problemler meydana gelmektedir. Akustik paneller veya süngerler sesin yutulmasında ve uğultunun önlenmesinde en önemli yardımcımız olmaktadır. Bu sistem olmasaydı, sesin yankılanması ve bütün katta eko problemine neden olacaktı. Tavanda ve duvarda kullanılabilen akustik kaplama malzemeleri ile birlikte zeminde kauçuk tabanlı akustik halı kullanılarak yankı büyük ölçüde engellenir. Bunun yanında akustikten ziyade ses geçişlerine de değinmek gerekmektedir.

Masa Bölücü Seperatör Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı Malzemeleri

ÇAĞRI MERKEZLERİNDE GENELLİKLE SES KARIŞIKLIKLARINI ENGELLEMEK İÇİN MASA SEPERATÖRLERİ KULLANILMAKTADIR.

Masa seperatörleri çağrı merkezlerinde ses karışıklıklarını önlemek çalışanların birbirlerinden rahatsız olmasını engeller ve bu durum otomatik olarak iş performansını arttırır. Masa seperatörü ses karmaşasını önleyeceğinden sizlere daha huzurlu bir ortam sağlayacaktır.

Günümüzde çağrı merkezleri iş olanağı fazlasıyla arttığı için insanlar günden güne yoğun bir ortamda yoğun bir tempoda yaşamını sürdürmektedir. Çağrı merkezi ses yalıtımı malzemeleri ve ürün çözümleri olarak aklınıza sadece akustik süngerler gelmesin bunların dışında birçok dekoratif ve ses engelleyici malzemeler bulunmaktadır.

Çağrı Merkezi Masa Paneli

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

  • Çağrı merkezinizde talep ve problemlerinize göre mekanda keşif yapılır.
  • Buna göre masalarınıza seperatör veya akustik ses emici süngerler konulabilir veya direk mekana duvar, tavan ve zemin için ciddi bir ses yalıtımı uygulamasını teknik ekibimiz çözümü onayladığınız takdirde gerçekleştirebilir.

Çağrı Merkezi Ses izolasyonu

Çağrı Merkezi Ses izolasyonu

Çağrı merkezi ses yalıtımı; sesin emilimini sağlamak ve yankıyı önlemektir. Gerekli durumlar da sesin emilimini sağlamak ve yankıyı önlemek için; akustik kaplama malzemeleri, yüzer tavan paneli, akustik sünger ve masa seperatörü kullanmaktayız. Bunların dışında eğer istenir ise dışarıya, alt ve üst katlara giden sesleri de yine ses yalıtım malzemelerimiz ile engellemekteyiz.

Çağrı merkezi ses yalıtımı; Masa ve masa aralarında kullanılan akustik paneller özel aparatlarda montaj edilir. Akustik sünger ve akustik duvar ve tavan paneli olan akustik kumaş kaplı panel yapıştırma işlemi ile uygulanarak mekandaki sesi emmekle kalmayıp mekana akustik bir görüntü sağlar.