TÜM AKUSTİK İHTİYAÇLARINIZA YÖNELİK PROFESYONEL ÇÖZÜMLER TÜRKİYE'NİN HER YERİNE MALZEME SATIŞI

Akustik Sünger
Basotect Melamin Süngerler

Basotect Melamin Sünger

Melamin köpükten yüzey formlu yada düz şekilde üretilmektedir. Üretiminde kimyasal madde kullanılmadan elde edilir. Bakteri üretmez bir yapıda, antibakteriyeldir. Ses yutumu ve emilimi sağlar. Bu sayede akustik düzeni ve ses yalıtımını sağlar. Tek başına şiddeti yüksek olan gürültüler ile baş edemez. Güçlü gürültüler için bariyerli modeli tercih edilmelidir. Bariyerli basotect melamin sünger sesleri yüksek yutum katsayısı sayesinde geçiş kaybına uğratır.

Basotect Melamin Sünger Uygulama

Yüzey desenleri labirent, special ve yumurta formlarında gri ve beyaz renk seçenekleri ile elde edilmektedir. Silindir şeklinde basotect melamin köpükten elde edilen sünger çeşitide bulunmaktadır. İsteğe bağlı özel şekillerde basotect melamin sünger üretilebilmektedir. Yine isteğe bağlı olarak farklı renklerde elde edilebilir. Görünümü ve desenleri ile mekanlarda dekoratif ve şık bir görüntü oluşturur.

Basotect Melamin Ses Yalıtım Süngeri

Tavan ve duvarlarda akustik yalıtım ve ses izolasyon düzenleme amaçlı uygulanır. Yanmazlık standartlarına uygun yüksek kaliteye sahip melamin köpüktür. Kalite belgesi mevcuttur. Kalınlık ve yoğunluk alternatifleri sunulmaktadır. Yanmazlık özelliğine sahip olan basotect melamin süngere ateş temas ederse erimez yada damlacık oluşturmaz. Geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Basotect melamin sünger uygulama işlemi yapıştırılarak gerçekleştirilir. Tavan yada duvarlarda özel solid bazlı yapıştırıcı bir rulo ile sürülür. Daha sonra melamin sünger yapıştırılır. Melamin sünger kendinden yapışkanlı olarak elde edilebilir. Kendinden yapışknalı modeli arkasındaki sarı band çıkartılarak uygulanır. Esnek ve hafif bir yapıda olduğu için kolayca uygulanır.

Aksutik Ses Yalıtımı

Hastane, odyo kabini, okul, hava alanları, çağrı merkezi, ofis, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, piyano odası, bateri odası, enstrüman - çalgı odası, konser salonu, reji odası, akustik oda, akustik kabin, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, sinema salonu, ev sinema odası, tiyatro salonu, toplantı salonu, düğün salonu, atış poligonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Akustik Ses Düzenleme