Basotect Melamin Sünger

basotect sünger

Basotect melamin sünger melamin köpüğünden imal edilmektedir. Yankıyı ortam içinde oluşabilecek uğultuyu önleyen ses yalıtım malzemesidir. Antibakteriyel olduğu için kullanıldığı alanda sağlık sorunu teşkil etmez. Odyometri odası, epilasyon merkezi, anaokulu, hastane odası, spor salonu, ofis, toplantı odası vb. alanlarda kullanabilirsiniz. Basotect melamin süngerler I. sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir. Ses emiciliğinin yanında akustik düzenlemede sağlamaktadır.

Basotect Yumurta Tipi Sünger

Basotect Special Tipi Sünger

Basotect Piramit Tipi Sünger

Basotect Labirent Tipi Sünger

Basotect Melamin Sünger Teknik Özellikleri

  • Beyaz, açık gri ve koyu gri renklerde üretilir.
  • 50cm x 125cm ebatlarındadır.
  • Piramit, yumurta, special, labirent ve düz yüzey formuna sahip.
  • 18 kg/m3 ağırlığındadır.
  • Antibakteriyel.
  • Yanmazlık var hiçbir şekilde alev almaz.
  • Kendinden yapışkanlı üretilebilir.

Basotect Ses Yalıtım Süngeri

Kendinden Yapışkanlı Akustik Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger Fiyatları

Teknik detaylarına bakıldığında düşük yoğunluğa, ses yutum seviyesine, şık görünüme ve antibakteriyel oluşuna göre fiyatlar gayet uygundur. Fiyatlar değişebildiği ve sitenin güncellenmiş olmaması ihtimali için kesin bilgiyi iletişim bilgilerimizi kullanarak almanızı rica ederiz. Ses izolasyonu sağlanmak istenen mekanlarda basotect sünger kullanmak isterseniz bariyerli akustik basotect sünger kullanmalısınız. Bu sayede yüksek oranda ses kesimi sağlayabilirsiniz.

Basotect Akustik Sünger Stüdyo Ses Yalıtımı Ankara

Basotect Akustik Sünger Tavan Ses Yalıtımı Ankara

Basotect Melamin Sünger Nasıl Uygulanır ?

Basotect süngerler tavan ve duvarlarda farklı uygulamalar ile kullanılabilir. Tavanda asılı olarak veya yapıştırarak kullanabilirsiniz. Asılı olarak kullanılmak istendiğinde askı aparatları kullanabilirsiniz. Bunun için tavanda belirli noktalarda delikler açıp aparatla sünger arasında bağlantıyı oluşturacak malzemeyi süngere uygulayıp düşmediğinden emin olmalısınız. Eşitlik durumlarını kontrol etmek için su terazisi ve lazer metre kullanabilirsiniz. Yapıştırmak istediğinizde kendinden yapışkanlı basotect sünger kullanabilir veya onun yerine sünger yapıştırıcısı kullanabilirsiniz.

Basotect Melamin Sünger Teknik Özellikleri