Bariyerli Bondex Sünger

bariyerli bondex sünger

Bariyerli bondex sünger dar alanlarda alınabilecek en iyi ses kesim seviyesine ulaşabilmek için üretmekte olduğumuz ses yalıtım malzemesidir. Üstelik sadece üretmiyor, uyguluyor, perakende ve toptan olmak üzere satışını yapıyoruz. Geri dönüşümlü süngerpan epdm ses kesici bariyer ile lamine edilir ve ortaya bu izolasyon süngeri çıkar.

Bariyerli Süngerpan Fiyatları

Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri

Bariyerli Bondex Ses Yalıtım Süngeri

Bariyerli Bondex Sünger Teknik Özellikleri

  • 22,5 mm, 32,5mm, 42,5mm ve 52,5mm kalınlığında üretmekteyiz.
  • 100cm x 100cm lik plakalar halinde bulunur.
  • Duvar, tavan ve zeminde kullanılır.
  • Yanmazlık yok.

Katlar Arası Ses Yalıtımı Fiyatları

Bariyerli Bondex Sünger

Yoğun seslerin yani gürültünün olduğu ortamlarda yüksek yoğunluklu ve kalınlığı fazla sünger kullanımını öneriyoruz. Ses izolasyonu uygulamalarını yaptırırken malzeme kalitesine dikkat ediniz. Paranızı boşa harcamayınız. Çünkü bu uygulamalar bir çok kez yapılamayacağı gibi doğru çözüm ve keşif ile yapılamayan ses izolasyon uygulaması hatalı sonuçlar doğurur.

Bariyerli Bondex Sünger Kullanım Alanları

Bariyerli Bondex süngerlerin kullanım alanları çok geniştir. Ses izolasyonu, Akustik İzolasyon ve Ses Yalıtımı yapılmak istenen hemen hemen tüm mekanlarda kullanılmaktadır. Jeneratör Odası, Makine Dairesi, Asansör Dairesi, Kazan Dairesi, Enstrüman Çalgı Odası, Hidrofor Odası, Kompresör Odası vb. alanlar bariyerli bondex yoğun olarak kullanıldığı ortamlardır.

Bariyerli Süngerpan

Ortak Komşu Duvar İzolasyonu

Bariyerli Bondex Süngerpan Nasıl Uygulanmalı?

Akustik sünger yapıştırıcıları solid sıvı bazlı güçlü yapıştırıcılardır. Rulo fırça kullanılarak yapıştırıcı süngerin uygulanacağı alana yeteri kadar sürülür ve süngerpan yapıştırılır. Eğer tavanda uyguluyorsanız veya farklı bir malzemeyle yapıştırmayı düşünüyorsanız düşme tehlikesini önlemek için mantolama dübeli kullanabilirsiniz. Malzeme açıkta bırakılmaması gerektiği için yüzeyi akustik malzeme veya alçıpan gibi bir malzemeyle yüzeyi kapatılır.