TÜM AKUSTİK İHTİYAÇLARINIZA YÖNELİK PROFESYONEL ÇÖZÜMLER TÜRKİYE'NİN HER YERİNE MALZEME SATIŞI

Akustik Sünger

Yanmaz Bariyerli Akustik Sünger

Poliüretan sünger altındaki PVC veya kurşun bariyerler sayesinde ses emişini mükemmel kılar. Sesin türüne ve şiddetine göre PVC ve kurşunun poliüretan köpük ile çeşitli varyasyonları uygulanabilir. Sesin çok yüksek olduğu motor ve jeneratör daireleri, trenler, gemiler, tırlar, traktörler, otobüsler, kompresörler ve makine etrafının evresinde uygulanabilir.

Ses izolasyonu akustik süngerlerin bariyerli olan türleriylede sağlanılabilir. Ancak en yoğun sünger olan bondex sünger ile daha çok performans alınmaktadır. Bu yüzden uygulamalarımızda bondex bariyerli süngerpan'ı önermekteyiz. Tabiki önce keşif yapılmalı yapılan keşiften alınan sonuçlara göre doğru malzeme kullanımı çok önemlidir. Lütfen keşif ve ses izolasyon çözümleri için firmamızla irtibata geçiniz.

Bariyerli akustik sünger yapıştırma usulü ile uygulanmaktadır. Uygulama için özel yapıştırıcısı mevcuttur. Solid bazlı bu özel yapıştırıcı bir rulo yardımıyla sungerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra sunger yapıştırılır. Uygulamada kolaylık sağlanması için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı band çıkarılarak uygulanır.

  • Yoğunluk 80 dansite kg / m3
  • Yanmazlık özelliği
  • Plaka boyutu 100 cm x 100 cm
  • Kalınlıklar 20 mm - 70 mm
  • Minimum sipariş adeti 1 paket = 10 m2
  • Kendinden yapışkanlı üretilebilir
>