Akustik Ses Yalıtımı

akustik ses yalıtım

Akustik ses yalıtımı sesin bir ortamda kalması hapsedilmesi için yapılan uygulamalardır. Akustik ses yalıtımı, akustik mekanlarda (Stüdyo, Müzik odası, Kayıt Odası vs.) seslerin eko ve yankı yapması gibi ses kalitesini yükseltmek için yapılacak işlerdir. Genellikle akustik sünger ve akustik kumaş kaplı panel kullanılmaktadır.

akustik ses yalıtımı

akustik ses yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı Malzemeleri Nelerdir ?

Akustik Ses Yalıtımı sesin ve gürültünün çok yoğun olduğu ortamlarda, farklı desen ve ebatlarda alternatif sunan, ses yutumu ve yalıtımı sağlayan akustik sünger ve diğer kaplama malzemeleri ile yapılır. Kumaş kaplı akustik panel, masa seperatörü, zemin kauçuk tabanlı halı, piramit sünger, yumurta sünger, heraklite ahşap yünü ve daja birçok malzeme ile istenilen akustik tasarım sağlanabilir. Özellikle, sesin yoğun olduğu ofis ve ortamlarda kullanılırlar. Mükemmel ses yutumu ve yalıtımından sorumlu sünger ateşten etkilenmezler.

Ev ses yalıtımı için bir ses duvarı, duvar ses yalıtımı, akustik ses yalıtımı yapılabilir. Ayrıca ses geçirmez gürültülü bir komşu diğer tarafında, parti duvarlar, ses yalıtımı akustik köpük, ses bariyerleri ses titreşim için kullanılabilir.

akustik ses yalıtımı

akustik ses yalıtımı

Eğer gürültülü bir ortama sahipseniz ses yalıtımı çözüm olacaktır. Biz stokta bulundurduğumuz ve tedarik ettiğimiz akustik sünger ve daha birçok malzeme ile ayırma duvarları, tavan ve zemin için akustik karolar dahil, duvarlar için akustik yalıtım ses emiciler duvarlar daire ortak alanları, ses emici bas tuzakları, ses emici paneller, titreşim önleyici malzemeler ile en iyi sonuçları alabilirsiniz.

akustik ses yalıtımı

akustik ses yalıtımı

Ses yalıtımı sesin bir ortamda kalması hapsedilmesi için yapılan uygulamalardır. Akustik ses yalıtımı, akustik mekanlarda (Stüdyo, Müzik odası, Kayıt Odası vs.) seslerin eko ve yankı yapması gibi ses kalitesini yükseltmek için yapılacak işlerdir. Genellikle akustik sünger ve akustik kumaş kaplı panel kullanılmaktadır.

akustik ses yalıtımı

akustik ses yalıtımı