TÜM AKUSTİK İHTİYAÇLARINIZA YÖNELİK PROFESYONEL ÇÖZÜMLER TÜRKİYE'NİN HER YERİNE MALZEME SATIŞI

Akustik Sünger
Akustik Paneller

Akustik Panel

Paneller yüzeylerine akustik özellikteki kumaşların kaplanması ile oluşturulmaktadır. Mekanlarda ses karmaşasının önüne geçmek ve yankılanma problemlerini gidermek amacıyla uygulanmaktadır. Yüzeyindeki kumaş istenilen renklerde elde edilebilmektedir. Akustik paneller tasarımları ve renk seçenekleri sayesinde mekanlarda şık ve dekoratif bir görünüm oluşturur.

Akustik Duvar ve Tavan Panel Uygulama

Kumaş kaplı panel, baffle, yüzer tavan paneli, paravan ve masa seperatörü akustik panel çeşitleridir. Kumaş kaplı panel tavan ve duvarlarda akustik düzeni sağlamak için kullanılır. Yüzert tavan paneli ve baffle, tavanda uygulanarak yankılanma problemlerinin giderilmesini ve akustik yalıtım sağlar. Paravan alanların bölümlendirilmesi ve ses karmaşasına engel olmak için kullanılır. Seperatör ise masalar arası ayrımı ve bölümlendirmeyi sağlamak, ses karmaşasının önüne geçmek amacıyla kullanılır.

Akustik Sarkık Panel Uygulama

Akustik paneller farklı yoğunluk ve kalınlıklarda elde edilebilmektedir. Renk seçeneği geniştir. İstenilen renklerde üretimi sağlanabilir. Ses sorunlarının çözüme kavuşması için kullanılır. Tavan ve duvarda kullanılan kumaş kaplı paneller yapıştırılarak uygulanır. Yüzer tavan ve baffle özel aparatlarıyla tavana asılır. Paravan ve seperatör ise parçaların birbirine monte edilmesi ile gerçekleştirilir.

Akustik Ortam Bölücü Panel Uygulama

Çağrı merkezlerinde, ofislerde, iş yerlerinde, açık ofislerde, sinema salonlarında, tiyatro salonlarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, piyano odası, bateri odası, enstrüman - çalgı odası, televizyon stüdyolarında, radyo stüdyolarında vb. mekanlarda akustik paneller kullanılmaktadır.